Rihanna podruhé matkou? Zpěvačce a rapperovi se údajně narodila dcera

Barbadoská zpěvačka Rihanna, která je světově proslulá, se v poslední době stává středem různých pověstí a spekulací. Nejnovější z nich se týkají otázek mateřství. Informace, které prý prosakují z okruhu blízkých zpěvačce, naznačují, že Rihanna již nějakou dobu vychovává ne jedno, ale dvě děti.

Rihanna, která je známá nejen svou soukromostí, ale také schopností šokovat veřejnost. S rapperem, který si říká ASAP Rocky, má malého syna. Veřejnosti je již známa existence prvního dítěte, informace o druhém potomkovi však představuje novou zprávu.

Nedávno se na sociálních sítích objevily fotografie těhotné Rihanny, jak kojí svého synka. Tyto snímky byly součástí reklamní kampaně pro její značku spodního prádla. I když na fotografiích zpěvačka prezentovala své těhotenské bříško, ve skutečnosti se spekuluje o tom, že v té době už měla být matkou dvou dětí.

Server Media Take Out uvedl, že podle několika zdrojů z okruhu blízkého zpěvačce, se do její rodiny narodila malá dcerka. Jeden z přátelů prohlásil, že holčička je „obrazem své slavné matky, dokonce má i stejně jasné oči“. Zpěvačka Rihanna se k těmto informacím zatím nevyjádřila. Je otázkou, jak dlouho se bude držet v tajnosti informace o údajné dceři. Veřejnost tak s napětím vyhlíží další vývoj v této záležitosti.

Zdroj: Media Take Out, Instagram