Rihanna je tak vytížená, že zapomněla i na své narozeniny

Super Bowl je nejsledovanější sportovní událostí amerického fotbalu. Velmi významná je ale i poločasová pauza, která slouží jako hudební vložka. Ta často může mít i větší sledovanost než samotný zápas. A právě tento rok bude na Super Bowlu největší hvězdou Rihanna, jak informuje web People.

Rodačka z Barbadosu se na své vystoupení důkladně připravuje. Bude to totiž i její první živé vystoupení od roku 2017. Sama zpěvačka to vnímá jako rozhodující moment v její kariéře, a proto se na něj značně soustředí. Dokonce prý tak moc, že zapomněla i na své blížící se narozeniny. A kromě nich vypustila i svátek Valentýna.

Rihanna prozradila, co v rámci příprav považuje za nejobtížnější. „Rozhodnout se, jak maximálně využít 13 minut.“ Bylo pro ni těžké nějakým způsobem vtěsnat 17 let práce pouze do zmíněných pár minut, ale nakonec se to podle ní podařilo, píše BBC.

Účast na Super Bowl je pro vystupující interprety zároveň i příležitostí vystoupit na jednom z největších pódií na světě a Rihanna si je toho plně vědoma. Svěřila se, že je to pro ni zároveň i výzva a velmi důležitá povinnost, kterou musí splnit, uvádí CNN.

Pro novopečenou maminku se toho děje hodně najednou. Minulý rok v květnu porodila syna, kterého má s rapperem A$AP Rockym a v říjnu vydala po sedmi letech nový singl. Příští měsíc se bude ucházet o Oscara za píseň Lift Me Up z filmu Black Panther: Wakanda nechť žije. Ačkoliv na vlastní kůži pocítila, že mateřství a kariérní ambice nejdou vždy ruku v ruce, cítí velký vděk. „Mateřství, Oscary, Super Bowl. Pořád se štípu, vážně,“ popsala, jak je pro ni občas neuvěřitelné vše najednou vstřebat.

Zdroje: People, BBC, CNN, Instagram