Rihanna je dvojnásobná máma. V tajnosti porodila svého druhého syna

Barbadoská zpěvačka Rihanna (35) s rapperem ASAP Rockym se těší z narození svého druhého potomka. Poprvé o svém těhotenství přitom dala vědět veřejně v únoru při své hudební show na SuperBowl.

Druhorozeného syna zpěvačka přivedla na svět 3. srpna 2023 v Los Angeles, informoval jako první web TMZ před několika dny. Chlapečkovo jméno doposud není známo, jen to, že začíná na „R“.

Rihanna své druhé těhotenství držela dost dlouho pod pokličkou, oznámila jej však vskutku světově. Během vystoupení na prestižním SuperBowl v únoru tohoto roku si diváci mohli všimnout jejího zakulaceného bříška, které nikterak neskrývala a nebránilo jí v tom, aby předvedla sexy hudební show.

Zpěvačka a rapper už spolu vychovávají syna RZA Athelstona Mayerse, který se narodil v květnu loňského roku. Jméno RZA dostal po stejnojmenném členovi americké rapové skupiny Wu-Tang Clan.

Jde vidět, že pár na dalšího potomka dlouho nečekal a oba si užívají rodičovství plnými doušky. Ostatně sama Rihanna se zmínila, že si s prvorozeným synem rozumí a jsou skvělými parťáky. Uvidíme, zda tento trend bude pokračovat a dočkáme se dalšího do party během příštích let. Každopádně oběma moc gratulujeme!

Zdroje: TMZ, Instagram