Ricky Martin se rozvádí po 6 letech manželství, s partnerem uzavřeli dohodu o vyrovnání. Zpěvák má děti, které mu porodila náhradní matka

Portorikánský zpěvák Ricky Martin (51) minulý měsíc oznámil, že se po šestiletém vztahu rozvádí se svým partnerem, malířem Jwanem Yosefem. Dva měsíce po podání žádosti o rozvod se oba dohodli na vyrovnání, informuje magazín People. Rozvod proběhl poklidně a po vzájemné domluvě.

Ricky Martin se nechal slyšet, že jejich rozvod byl nevyhnutelný, nyní je mu prý „lépe než kdy jindy“. Největším přáním obou je udržovat přátelský vztah, aby mohli společně vychovávat své děti.

„Rozhodli jsme se ukončit naše manželství s láskou, respektem a důstojností pro naše děti. S úctou k tomu, co jsme jako pár prožili za všechny ty nádherné roky,“ uvedli oba ve společném prohlášení.

Ricky Martin a syrsko-švédský malíř Jwan Yosef se seznámili prostřednictvím Instagramu v roce 2015 a půl roku poté spolu začali chodit. Po roce od seznámení se zasnoubili a v roce 2018 se vzali.

Rozvod se neudál ze dne na den, jak popsal Ricky:

„Tuhle situaci jsme plánovali už dlouho, ještě před pandemií“. Podle jeho slov si ve vztahu prožili vzestupy i pády, plakali spolu a smáli se.

Každopádně opustit dlouhodobý vztah určitě nebylo jednoduché.

Když se to dozvěděla veřejnost, měli jsme už za sebou solidní proces truchlení,“ dodal známý zpěvák.

Bývalý pár má spolu dvě společné děti – tříletou dceru Lucii a čtyřletého syna Renna. Ty budou bývalí manželé vychovávat společně. Sám Ricky má patnáctiletá dvojčata Mattea a Valentina, která mu odnosila náhradní matka. Zpěvák se o ně bude starat dál jako svobodný rodič.

Zdroje: People, Instagram