Richard Krajčo vyvedl svou krásnou dceru do divadla. Je jeho věrnou kopií. Dceru má s bývalkou Pavla Poulíčka

Zpěvák a frontman kapely Kryštof, Richard Krajčo, dnes svým fanouškům na Instagramu ukázal svou dvanáctiletou dceru Bereniku. Možná byste ani neřekli, že té vysoké brunetce se širokým úsměvem je teprve dvanáct let. Nicméně, co je hned na první pohled zřejmé, je jejich nepopiratelná podoba.

Richardovi fanoušci mu v komentářích dokonce doporučují, aby si už dopředu zařídil zbrojní pas. Jeho dcera opravdu roste do krásy a brzo nebude mít nouzi o nápadníky. Z fotky čiší ta pravá otcovská hrdost a radost z toho, že spolu strávili večer. Richard totiž vzal Bereniku do Národního divadla na baletní představení Romeo a Julie.

„Mega užitý večer,“ napsal Richard ke snímku, který doplnil o pohledy z balkonu na jeviště. Zpěvákovi fanoušci se naprosto shodují, že Berenika jako by otci z oka vypadla. Jedna ze sledujících však zmínila Richardovu podobu s britským zpěvákem Harry Stylesem, načež Richard reagoval slovy: „Harry vypadá, jako já.“

Dceru Bereniku má Richard s bývalou ženou Martinou Poulíčkovou. Jestli vám to příjmení něco říká, tak Martina byla ženou známého moderátora televize Nova Pavla Poulíčka. V roce 2008 se však vdala za Richarda a o rok později se jim narodil syn Richard. V roce 2011 pak Berenika a o dva roky později oznámili rozvod. Ještě téhož roku začal randit se spisovatelkou Karin Babinskou, kterou si v roce 2017 vzal.

Zdroje: Instagram, Wikipedie