Richard Krajčo, již bývalý účastník StarDance, zažil emocionální okamžiky po svém vypadnutí z taneční soutěže

Richard Krajčo, který nedávno vypadl ze StarDance, zažil po svém odchodu z taneční soutěže dojemné chvíle. Jeho manželka Karin ho podpořila a rodina byla přítomna na čtvrtém vyřazovacím večeru, kdy se musel rozloučit se svou taneční partnerkou Dominikou Roškovou.

Na parket přišla Karin Krajčo Babinská, která je režisérkou a spisovatelkou, a nepřišla sama – děti Berenika a malý Ríša byli také přítomni. Tanečním číslem zde mohl Richard předvést svůj závěrečný quickstep před všemi svými blízkými, včetně členů kapely Kryštof, kteří byli v hledišti.

Podle Karin Krajčo Babinské byli Richard s Dominikou nervózní, neboť na jejich vystoupení přišlo mnoho lidí. Zároveň však dodala, že soutěžní tanec už byl předtím dokonalý, ačkoli se večer nijak nepodařil.

Režisérka uvedla, že lidé pravděpodobně neposlali dostatek hlasů, a hodnocení od poroty jim také nepřálo. Richard a Dominika získali pouze 22 bodů a obsadili předposlední místo v tabulce vedle Ivy Kubelkové. Krajčo Babinská však zdůraznila, že StarDance je soutěž a ne vždy se vše daří.

Během večera přišly děti, a zejména malý Ríša prožíval vypadnutí svého otce velmi emocionálně. Karin se snažila dětem vysvětlit, že nemají být smutné, protože budou mít tátu doma, a budou moci trávit více času spolu.

I přes všechny emocionální okamžiky bude Richard Krajčo pravděpodobně tančit jen v rámci soutěže, neboť jeho manželka Karin se přiznala, že nemá žádné taneční dovednosti. Nicméně Krajčo dostal nabídku na vystoupení na plese již po prvním dílu StarDance, což znamená, že se taneční boty budou určitě obouvat i v budoucnu.