Richard Krajčo bude tančit. Byl vybrán do StarDance a už má partnerku

Další ročník taneční soutěže StarDance je za rohem a dokonce se jedná už o dvacátý ročník. Sestava tanečníků z řad známých osobností proto nemůže být víc různorodá. Snowboardcrossařka, kajakář, pekař a cukrář a samozřejmě herci, herečky, zpěváci a zpěvačky. Jedním z nich je například frontman kapely Kryštof.

Richard Krajčo ve videu, které pořad StarDance sdílel na svém Instagramu, přiznal, že je to pro něj velká výzva, něco, co ještě nezkusil. Nikdy do tanečních nechodil, protože považoval za vyloučené, že by se něco takového mohl vůbec mohl naučit. Dnes vidí, že to byla chyba. Přál by si o něco menší partnerku, než je on sám, ale trpělivou a tvrdou. Rád by si účastí v soutěži zlepšil svou fyzickou odolnost a také by pak rád naučil tančit i svou ženu Karin Babinskou.

Richarda bude po parketu provázet profesionální tanečnice Dominika Rošková. „Snad to Dominice nebudu moc kazit, šlapat jí na nohy atd. atd… Slibuju, že se budu snažit. Uf… a už jsem nervózní zase, tak kdo chce, už pomalu může držet palce,“ pochlubil se Richard na svém Instgramu společnou fotkou s Dominikou. Richardovy fanoušci už se nemohou dočkat, až svého oblíbeného zpěváka uvidí na tanečním parketu a už teď patří se svou taneční partnerkou mezi favority.

Kromě Richarda se diváci mohou těšit třeba na Ivanu Chýlkovou, Dariju Pavlovičovou, pekaře a cukráře Josefa Maršálka, kajakáře Vavřince Hradilka, Evu Adamczykovou dříve Samkovou, Ivu Kubelkovou, Davida Prachaře, zpěvačku Terezu Maškovou a Marka Adamczyka, manžela Evy Samkové.

Zdroje: Instagram