Richard Gere byl hospitalizován v Mexiku: Lékaři mu léčí zápal plic, to nejhorší je už za ním

Richard Gere si neužil zrovna pohodovou dovolenou, když se vydal do Mexika. Dostal se zde do nemocnice, kde se prý zotavuje ze zápalu plic. Když s rodinou pobýval v Nayaritu na oslavě 40. narozenin své manželky Alejandry Silvy, onemocněl, a to dokonce až tak, že musel být hospitalizován.

Už před cestou dostal Gere kašel, kterého se nemohl zbavit. Během pobytu v Mexiku se však jeho stav začal povážlivě zhoršovat, což herce přirozeně znepokojilo. Sám se nakonec rozhodl navštívit místní lékaře.

Podle webu TMZ, který mluvil se zasvěceným zdrojem, je Gere mimo nebezpečí a daří se mu zotavovat. Prozatím v Mexiku společně se ženou a jejich dětmi zůstává.

Vše nasvědčuje tomu, že se fanoušci o známého krasavce nemusí bát. Zdá se, že se ani jeho žena Alejandra obavami netrápí. Na Instagramu zveřejnila fotku, kde společně s dětmi dovádí na pláži. Následný snímek pak zahrnoval samotného Gerea, který měl na tváři roušku, ale vypadal fit. V popisku fotografie pak sama Alejandra fanoušky ubezpečuje, že to nejhorší už je za nimi.

Zdroje: TMZ, Instagram