Richard Chlad se pochlubil snoubenkou. Z dcery Blaženy Škopkové ze Slunce, seno se vám zatají dech

Známý miliardář Richard Chlad se jako správný muž rád pochlubí svým bohatě vybaveným vozovým parkem, který opravdu neobsahuje žádná laciná auta. Kromě lásky k aut sdílí ještě jednu, mnohem větší. Doma si totiž ochraňuje cennější poklad, než jsou nablýskané automobily, a to svou partnerku Annu Marii Kánskou. Jak se pochlubil z jejich dovolené na Tenerife, jeho snoubenka je opravdová kočka.

Kdo z nás by si nepamatoval komedii Slunce, seno a legendární Blaženu Škopkovou, ten jako by nebyl. Již tehdy herečka byla naprosto úchvatná a stejně krásnou má i svou dceru Annu Marii. Ta momentálně tvoří pár s miliardářem Richardem Chladem. Miliardář miluje vůni benzinu a řev motorů, proto není divu, že v minulosti byl automobilovým závodníkem. Se svou milou si momentálně užívá luxusu na Tenerife.

Velkolepou party realitní společnosti Zuzany Belohorcové a Vlasty Hájka mohl miliardář Chlad považovat za rozlučku se svobodou. Miliardář se netají tím, že svou o třicet let mladší partnerku požádal o ruku a brzy bude svatba, píše deník Blesk. To je zřejmé i z fotografie, kterou Chlad zveřejnil na svém Instagramu. A nemusel k ní psát příliš mnoho. „Moje nastávající,“ okomentoval svou fotografii a gratulace se jen hrnuly.

Sám Chlad v nedávném rozhovoru pro eXtra.cz přiznal, že svatba proběhne v soukromí a zřejmě v nějaké exotické destinaci. „Svatba bude někde hodně soukromá, skoro tajná. Odjedeme do tepla na nějaké exotické místo. Jen my dva a svědci. Asi ani nepojedou rodiče. Ani děti, žádní příbuzní.“ Jedno je však jisté už nyní. Z Anny Marie Kánské bude nádherná nevěsta.

Partneři jsou spolu přibližně dva roky a vzhledem k tomu, že po svém boku jen září, je svatba na místě. Zda v budoucnu přijde na řadu i miminko, ani jeden z nich nekomentoval.

Zdroje: eXtra.cz, Blesk