Richard Chlad na letošek plánuje hned dvě svatby se svou snoubenkou Annou Marií Kánskou

Miliardář a milovník rychlých aut Richard Chlad je už od roku 2020 ve vztahu s krásnou Annou Marií Kánskou. Anna je dcerou herečky Veroniky Kánské, která ztvárnila Blaženu v Troškově trilogii Slunce, seno. Po 4 měsících šli se svým vztahem na veřejnost a loni v létě Richard svou lásku požádal o ruku, píše web Prima Ženy.

Přitom v minulosti tvrdil, že do chomoutu už znovu nevleze. Anna má však v sobě něco, co ho přimělo změnit názor. „To opravdu vyplynulo samo určitou shodou. Já určitě nejsem člověk, který se nechá někam manipulovat a lámat, takže pokud bych sám nesouhlasil a nenabídl to, tak by se to nestalo,“ řekl Richard reportérovi webu Prima Ženy na turnaji organizace Oktagon MMA. Svatba s o 30 let mladší ženou by měla proběhnout letos na podzim a nebude jen jedna.

Už na filmovém festivalu v Karlových Varech, kam oba zavítali, se Richard svěřil časopisu Blesk, že se dvěma svatbami se počítá. „Bude to na Maledivách, a pak nás v Čechách oddá Aničky tatínek, který je starosta Žiželic. Vyhnuli jsme se tak různým úředním věcem a zběsilým řízením. Takže ta opravdová svatba bude na úřadě v Česku,“ prozradil Chlad. Anna dodala, že na Maledivách zamýšlejí obřad jen se svědky a rodina by se zúčastnila až svatby v Čechách.

Portál Prima Ženy teď však píše, že nakonec ta hlavní svatba bude ta na Maledivách 17. listopadu. „Potom druhá svatba bude na úřadě u Aničky tatínka v Žiželicích, kde dělá její táta starostu. Tam se zajdeme zapsat do matriky, abychom nemuseli absolvovat nějaké ponižující dokumentační boje s úřady,“ řekl Richard. Podle informací časopisu Blesk je jeho oblek už v procesu šití, zatímco Anna je stále v procesu rozhodování. V jednom má ale jasno – příjmení po manželovi přijme v klasickém přechýleném tvaru, tedy Chladová.

Zdroje: Prima Ženy, Blesk