Richard Chlad (60) se na svém profilu pochlubil nahým tělem své sexy přítelkyně Kánské (29)

Miliardář Richard Chlad je milovník nejen rychlých aut, ale také krásných žen. V minulosti randil třeba s Miss Europe 2016, blondýnkou Liou Keesovou. V roce 2020 ale přesídlil k jiné krásce, tentokrát české. Po jeho boku se začala objevovat dcera herečky Veroniky Kánské (Blaženy z trilogie Slunce seno), informoval tehdy časopis Blesk.

Svým novým úlovkem se bývalý automobilový závodník pochlubil i na svém Instagramu. „Ne, není to Paris Hilton,“ okomentoval Richard sérii několika snímků se svou láskou s tím, že spolu chodí už 4 měsíce. Richard dívku světu představil jako Annu Marii Kánskou, absolventku vysoké školy, zaměstnanou, vyznavačku a cvičitelku jógy a hlavně zcela přírodní. Jeho bývalka prý totiž měla silikony a ty už Richarda omrzely, psal loni v říjnu zpravodaj iDnes.

Anna Marie podobu se svou kdysi slavnou maminkou, dnes knihovnicí, opravdu nezapře. O vztahu své dcery s šedesátníkem Veronika (57) promluvila v pořadu Limuzína televize Óčko. „Hodně lidí vztah mladé holky a mého vrstevníka odsuzuje. Já říkám, že to je její a jeho život. Anička je dospělá a chytrá. Je to inženýrka. Tak asi ví, co dělá. Asi jí to takto vyhovuje. Vždycky měla a chtěla starší partnery, protože se stejně starými kluky si nerozumí a nemá si s nimi co říct. Konečně našla partnera, se kterým je spokojená,“ cituje její slova portál iDnes.

Ač je to možná k nevíře, Anna a Richard spolu mají hodně společného. Pojí je záliba ve cvičení a také mají stejný pohled na jejich budoucnost. Děti v žádném případě nechtějí. Spoustu času tráví ve svém druhém domově na Tenerife, kde vznikla nejedna Annina žhavá fotka. Většinou je pořizuje Richard sám, včera však sdílel snímek, který pořídila Anna. Blondýnka se vyfotila zcela nahá na posteli a použila k tomu zrcadlový strop.

„Příště už vyjde čas na fotografování s dvorní tenerifskou fotografkou Liou, slibuji, LÁSKO!“ napsal Richard k velmi povedené selfie své přítelkyně. Richard se v tu chvíli stal pro mnoho svých sledujících hrdinou a Anna zase snem mnoha mužů. Miliardář v jednom komentáři napsal, že se nebojí takové fotky své budoucí ženy sdílet, protože ví, že by mu ji žádný jiný muž přebrat nedokázal.

Zdroje: Instagram, Blesk, iDnes