Režisér Adamec (74) prodává svou luxusní vilu za sto mega! Důvodem jsou i měsíční energie za dvě stě tisíc

Luxusní vila za sto milionů stojící ve čtvrti Hanspaulka v Praze patří celé roky režiséru Jiřímu Adamcovi (74). Nádherný dům s bohatou historií se snaží Adamec aktuálně prodat, což je velmi složité vzhledem k ceně… Tlačí režiséra čas kvůli majetkovému vypořádání s manželkou Janou Adamcovou?

jak se zdá, herec Jiří Adamec mohl podat inzerát ze dvou důvodů. Buď za tím může být majetkové vypořádání, nebo nedostatek financí. Jeho manželka a bývalá moderátorka Jana Adamcová však vyloučila obě varianty.

„Žijeme odděleně, žádný návrat se nekonal, ale rozvod není na pořadu dne, ani vypořádávání majetku před ním. Jiří byl s námi i na Vánoce, vycházíme spolu dobře, máme spolu děti, tak se chováme jako správní rodiče,“ svěřila se Jana webu Expres. Dům by prý vyrovnání nepodléhal a Janě nenáleží žádný podíl.

„Ten dům je pronajatý na konkrétní dobu, je pravda, že je v nabídce k prodeji, ale spíše na zkoušku, zdali se někdo ozve, stejně by se pak muselo jednat s nájemci… Nemám s tím ale nic společného, protože je to dům Adamce,“ prozradila Adamcová Blesku. Ta je stále oficiálně ještě s režisérem ve svazku. Děti má sice ve své péči, ale Jiří si je může kdykoliv vzít k sobě.

Adamec se snažil cennou vilu prodat už před pěti lety. „Naším cílem bylo dům pronajmout, ale to se už nějakou dobu nedaří a náklady na údržbu jsou hodně vysoké, tak jsme museli přistoupit i k možnosti prodeje,“ řekla tehdy bývalá tvář Novy, které se nakonec bydlí lépe v malém domku. Adamec prozradil, že náklady na měsíční bydlení ve vile vychází na dvě stě tisíc korun.

A co vlastně na zmíněné vile stojí oněch sto milionů? Dům má čtyři patra a součástí je také vnitřní bazén, sauna, tělocvična, vinotéka, spoustu ložnic s vlastní koupelnou… O takovém bydlení si zkrátka můžou obyčejní lidé v současné krizi nechat jen zdát…

Zdroj: Expres, Blesk