Raperce Iggy Azalee při show v Saúdské Arábii praskly kalhoty. Úřady nařídily koncert zrušit

Australská raperka Iggy Azalea (33) na svou show v Saúdské Arábii asi dlouho nezapomene. Stala se jí velmi nepříjemná věc, přímo při vystoupení jí totiž praskly kalhoty. Navíc koncert musel skončit dříve, než by očekávala, píše web Fox News.

Nejedné celebritě se stal trapas přímo před fanoušky. Tuto chvíli si užila také Iggy na svém pátečním koncertě v Saudské Arábii. V jednu chvíli se ohnula v kolenou, když v tom uslyšela nepříjemný zvuk praskajících kalhot. Zpěvačka poté těkala očima z pódia směrem ke členům svého týmu, aby jí pomohli.

„Je mi moc líto, že mi nebylo dovoleno dokončit svou show“, začala vzkazem, kde se omlouvala svým fanouškům.

„Není to chyba promotérů pořádajících koncert, takže jim prokažte laskavost. Jsou to úžasní lidé a všichni jsme chtěli pokračovat, ale úřady nám to nedovolily kvůli tomu, že se mi roztrhly kalhoty“, vysvětlila Iggy na Instagramu.

Mezitím se jí jeden z fanoušků zeptal, proč jí po trapném incidentu nebylo dovoleno prostě vyměnit kalhoty.

„To jsem samozřejmě udělala. Ale také jsem řekla: Dámy, udělejte nějaký hluk, je to ženský svět! A to úřady pobouřilo“, smála se troufalá Azalea. Je pravda, že v Saúdské Arábii to s právy žen je kdovíjaké, takže to byla docela troufalost.

Iggy Azalea, rodným jménem Amethyst Amelia Kelly si umělecké jméno zvolila po svém psovi (Iggy) a ulice, kde vyrůstala (Azalea). Její inspirací se stal raper Tupac Shakur, kromě toho jsou jí vzory např. Missy Elliott, Gwen Stefani nebo Spice Girls. V roce 2010 započala její hudební kariéra, když podepsala smlouvu s Interscope Records. Přestěhovala se do Los Angeles a začala natáčet videa na YouTube. Nejvíc na sebe upozornila skladbou „Pussy“. V současné době má na kontě tři studiová alba.

Zdroj: Fox News, Wikipedia, Instagram