Radostná novinka v rodině Karla Gotta: Dcera Lucie porodila třetího syna

Velikonoce se u druhorozené dcery zpěváka Karla Gotta (†80) nesly v neobyčejně radostném duchu. Lucie (35) se totiž stala trojnásobnou maminkou a na svět přivedla dalšího syna.

Z bývalého vztahu s kuchařem Janem Kovaříkem (42) má Lucie dva syny Vojtu (12) a Honzu (10). S novým manželem Lukášem Valčíkem (30) je tak pro ně malý syn prvním společným potomkem.

Na nový přírůstek do rodiny se ale prý nejvíce těšili Luciini synové, kteří péči o miminko zvládají skvěle. Nedávno se jim totiž narodila nevlastní sestřička, o kterou se prý moc rádi starají. Do porodnice se na svou novorozenou neteř přišly podívat také Gottovy dcery Charlotte Ella (16) a Nella Sofie (14) i se svou matkou Ivanou Gottovou (47), píše Expres.

Na rozdíl od své sestry Dominiky (47) se ale Lucie médiím spíše vyhýbá a k těhotenství ani porodu se nechtěla nijak vyjadřovat. „Chci to prožít v klidu se svou rodinou. Nejsem žádná veřejně známá osoba,“ řekla webu Aha!.

Z třetího vnoučka by měl Karel Gott bezesporu velkou radost, nikdy se totiž netajil tím, že má své vnuky velmi rád a vždy s nimi rád trávil čas.

Zdroj: Instagram, ahaonline.cz, expres.cz