Radost v královské rodině: Princezna Eugenie je těhotná

Princezna Eugenie a její manžel Jack Brooksbank mají ve svém životě pro svět další velkou novinku! Vnučka královny Alžběty II. oznámila, že je těhotná, a to prostřednictvím prohlášení, které vydal Buckinghamský palác.

,,Princezna Eugenie a pan Jack Brooksbank s potěšením oznamují, že se jim letos v létě narodí druhé,“ uvedl palác v oznámení. ,,Rodina je nadšená a August se na roli velkého bratra velmi těší.“ Zprávu však potvrdila sama hrdá maminka na svém Instagramu krásnou fotografií, ke které napsala. ,,Jsme velmi rádi, že se můžeme podělit o to, že se naše rodina letos v létě rozrostla o nový přírůstek.“

Eugenie a Jack se stali rodiči v roce 2021. Jejich syn August Philip Hawke Brooksbank přišel na svět 9. února 2021 v londýnské nemocnici Portland Hospital, kde rodila například i Meghan Markle. Porodu byl přítomen i hrdý tatínek Jack Brooksbank a od té doby si rodina naplno užívá společných chvil. Své ano si manželé řekli 12. října v kapli svatého Jiří ve Windsoru.

Jejich svatba byla druhou královskou svatbou v roce 2018 – Meghan a Harry svou lásku zpečetili v květnu téhož roku. Byla to také velkolepá svatba, která byla výjimečná tím, že se za posledních 45 let žádná podobná nekonala, píše portál BBC. Na slavnostní události samozřejmě zazářily i děti Kate a Williama. Charlotte a George byli v té době rozkošní společníci. Kate byla v té době krátce po porodu a jako matka tří dětí vynikala v šatech s cyklámenovým vzorem.

Rodina byla v té době ještě soudržná a zdálo se, že bratři William a Harry spolu dobře vycházejí, uvádí portál Page Six.

Princezna Eugenie se přátelí s mnoha známými hvězdami – zpěváky, herci a sportovci, takže v její velký den zazářila řada slavných jmen, jako je modelka Cara Delevighne, zpěvačka Ellie Goulding, zpěvák James Blunt, herečka Demi Moore, herečka Liv Tyler, ale také zpěvák Robbie Williams a jeho životní partnerka Aydia. Jejich rozkošná dcerka byla také jednou z malých družiček.

Zdroje: BBC, Page Six, Instagram, Autorský text