Radka Třeštíková obráží mejdany a flirtuje s atraktivními muži

Tomáš a Radka Třeštíkovi každý řeší svůj rozchod jinak. Zatímco Tomáš seká latinu a je zamilovaný do Evy Decastelo, tak Radka se snaží dokázat, že ještě nepatří do šrotu a chová se i obléká, jako by jí bylo dvacet. Mejdany jsou pro ni běžnou záležitostí a tak není divu, že ji zas chytili při činu. A nebyla sama.

Podle magazínu Expres byla velkolepá party ve středu večer v pražském klubu Moon. Konala se na počest českého jezdce formule 3, Vladimíra Netušila. Ten sice za sebou neměl nejlepší sezonu, takže se nechal v iDnes slyšet, že svět motosportu není spravedlivý, ale i přesto svůj oblíbený sport neopustil a pořádně zapil konec sezony Euroformula Open.

Radka Třeštíková se na akci objevila velmi brzy, dokonce bylo ještě prázdno. Doprovázela ji její kamarádka. Obě dámy se po chvíli přesunuly z VIP salónku k baru, kde se dala Radka živě do řeči s atraktivním mužem.

Radka na akci nedávala žádné rozhovory a dokonce na svém instagramovém profilu po party nejdřív promazala fotografie… aby nakonec celý příspěvek změnila na soukromí. Copak chce asi ututlat? Že by nový románek, se kterým se chlubí jen nejbližším?

Na zmíněnou party dorazilo mnoho známých tváří včetně Vémolových, kteří nechybí nikde. Byli na Hradě, tak je zcela jasné, že nemohli vynechat ani tento mejdan, na který se ovšem dostavili až po oficiálním programu a módní prohlídce. I když běžně na svých sociálních sítích uveřejňují skoro všechno, účastí na této akci se nepochlubili.

Ale zpět k Třeštíkové. Po skončení party pádila Radka do nedalekého klubu Roxy. Tam byla její kamarádka Emma Smetana, se kterou jsou už od léta často spolu a většinu mejdanů vymetají bok po boku. V Roxy se konal koncert Lake Malawi, kde je frontmanem Albert Černý. Ten už je podle Blesku ženatý, vzal si v září modelku Báru Podzimkovou.

My držíme Radce pěsti, ať se dostane z porozvodových traumat a také si najde nový milostný objekt, jako se podařilo jejímu manželovi záhy po rozvodu.

Zdroj: iDnes, Expres, Blesk