Radka Třeštíková (42) ráda provokuje svou nahotou na sociálních sítích. Chodí jí pozvání na rande, čeká ale na nějaké poutavé

Spisovatelka Radka Třeštíková v minulosti prohlásila, že ráda lidi rozčiluje. Na jejím instagramovém profilu často sdílí svoje odhalené, i nahé fotky, které si mnohdy vyžádají negativní komentáře – viz její nahý odraz ve stříbrné konvičce. Tím se však Radka nejspíš moc nezabývá a jede dál. Její nahé tělo už jste, kromě jejího profilu, mohli vidět i v loňském zářijovém vydání časopisu Moje psychologie.

O vztahu k nahotě a erotice se dokonce rozpovídala i v pořadu 7 pádů Honzy Dědka, který byl včera k vidění na televizi Prima. Nikoho, kdo Radku dobře zná, zřejmě nepřekvapí, že zazněla slova jako anální kolík nebo klitoris. Moderátor pořadu se totiž Radky zeptal, jestli jí její odhalování na sociálních sítích něco přináší, píše časopis Blesk. Přiznala, že jí často chodí obdivné zprávy od mužů a také pozvání na kávu. Někteří prý do zprávy posílají různé obrázky, informuje zase zpravodaj iDnes.

„Kdyby přišlo nějaké poutavé pozvání na rande, tak bych asi šla. Jeden mi napsal, že umí namalovat labuť jedním tahem, odpověděla jsem mu, že jestli to umí jazykem na klitoris, tak jdu,“ cituje spisovatelčina velmi upřímná slova časopis Blesk. Dotyčný se už pak prý ale neozval. Někteří muži z takto dominantních žen prostě mají strach.

Od tématu erotika se během rozhovoru nedalo příliš odběhnout, protože Radce v nejbližších dnech vyjde už osmá kniha s názvem Kde jsi, když nejsi, píše iDnes. „Je to lechtivý, malinko vulgární. Je trochu autobiografická. Začíná análním kolíkem. Říká se, že na první straně se má upoutat,“ představila Radka svou knihu, kterou napsala i navzdory tomu, že s psaním už chtěla skončit. Přiznala, že psát jí jde, když má nějaké trápení. Už ji ale nebavilo záměrně se trápit, aby z toho byla kniha. Nakonec to ale celé nějak zvládla a její fanynky se opět mohou těšit na čtení vhodné pro osamělé noci.

Zdroje: Blesk, iDnes