Radek Kuchař, hvězda filmu Perníková věž, se po dvaceti letech změnil k nepoznání. Má tři děti a 136 kilo

Česko-Slovenský ples přilákal mnohé celebrity, dokonce i ty, které se na české scéně už tolik neukazují. Na plesu se předvedl i herec Radek Kuchař se svou ženou. Před jednadvaceti lety se stal hvězdou snímku Perníková věž.

Dle CSFD už za sebou tehdy herec měl nějaké herecké zkušenosti v několika předešlých filmech. Perníková věž byla divákům představená v roce 2002 a Radek Kuchař v ní hrál po boku svého kolegy Jana Dolanského. Jak už napovídá název, děj se dotýká drogové závislosti, a tak se dva mladí herci, kteří hráli mladistvé delikventy, rozhodně do filmu víc než hodili.

Radek Kuchař není jen herec, ale dle FDB také dabér a podnikatel. Herectví se naposledy věnoval v roce 2017, v dabování přijímá nabídky podle zajímavosti. Prosadil se také jako producent a vlastní firmu, která se specializuje na nadměrné náklady a přepravu těžké techniky. V roce 2010 se oženil s Bárou Soudkovou, se kterou také přišel na ples. Společně mají dvojčata Rudolfa a Radka a šestiletou dcerku.

Herec má dokonce vlastní vrtulník a pilotní licenci. Ovšem podle deníku Extra měl kdysi s řízením problém. Zatuhlo mu totiž ve stopadesátí metrech řízení a musel nouzově přistát. Není tedy divu, že ho to od létání na nějaký čas odradilo.

Po jednadvaceti letech se lidé hodně změní a tolik let už uběhlo od natáčení filmu Perníková věž. Herec přiznal, že byly časy, kdy měl 163 kilo! S nadváhou sice stále bojuje, ale snížil svou váhu na 136.

Zdroj: Extra, FDB, CSFD