Radek Kašpárek nabídl zaměstnání Milanu Demeterovi. Tomu tak splnil sen a v létě začíná

Milan Demeter, jeden z účastníků soutěže Masterchef, rozhodně neměl lehký život. Vyrostl v dětském domově, ale svou píli a sny si udržel. A jak se ukázalo, přineslo mu to ovoce. Přestože posledního Masterchefa nevyhrál, bude pracovat s Radkem Kašpárkem. Michelinský kuchař mu nabídl stálou práci u něj v restauraci.

Radek Kašpárek coby porotce soutěže měl jedinečnou šanci jednotlivé soutěžící poznat. A spolu s jejich osobností i jejich možnosti a ambice. I když se Milan nedostal do finále, přesto jeho přístup Radka oslovit. A to až tak, že mu nabídl práci, jak uvádí web Blesk.

Nejprve se jednalo o stáž u něj v restauraci, která se nachází v centru Prahy. Dojatý Milan nabídku bez váhání přijal. Jenže stáží to neskončilo, protože se skutečně osvědčil. Jak uvedl web Život v Česku, Radek Kašpárek se nechal slyšet, že „Milan ukázal nejen velké srdce, ale zejména to, že se gastronomii opravdu chce věnovat. Proto jsem se rozhodl, že ho u nás v podniku zaměstnám. Mou nabídku přijal a mě osobně to velmi potěšilo,“ cituje Život v Česku prominentního šéfkuchaře.

A i když se Radkova restaurace otevře až v létě, Milan se může těšit už teď, že jeho sen stále nabývá výraznějších obrysů.

Zdroje: Blesk, Život v Česku