Radek Kašpárek končí s pořadem Souboj na talíři. Přednost má nová restaurace a zdraví

Radek Kašpárek je neodmyslitelně spjat s kuchařskou soutěží MasterChef, která na televizních obrazovkách poběží už od 30. srpna, jak informoval portál televize Nova. Kromě ní jsme ho ale také mohli vidět v jiném pořadu, a to v Souboji na talíři. S tím je však nyní konec.

Radek Kašpárek o tom před časem promluvil v rozhovoru pro redakci webu Extra. Na pořad se svými kolegy Přemkem Forejtem a Janem Punčochářem zkrátka nezbývá dost času. „Blížíme se k termínu otevření velkého provozu, kde bude restaurace i obchod, už jsem Souboj na talíři časově nedával. Nešlo by to ukočírovat dohromady, a tak jsem se musel striktně rozhodnout,“ vysvětlil svou absenci Radek.

Věří ale, že Forejt a Punčochář to zvládnou i bez něj. Zároveň si je vědom toho, že zdraví má jen jedno. Loni v létě totiž bojoval se srdečními problémy a časopisu Blesk prozradil, že i nadále je hlídaný lékaři. Také začal pravidelně cvičit pod dohledem osobního trenéra. Jeho cílem je shodit 20 kilo.

Manažer televize Nova však webu Extra prozradil, že s Kašpárkem dále počítají do budoucna. Zatímco teď si dá od Souboje na talíři pauzu, už v lednu ho čeká food festival Souboj na talíři živě. Jeho fanoušci si ho však užijí dost v nové řadě MasterChefa, která je podle Kašpárka daleko rychlejší a dynamičtější. „I proto, že z každého dílu rovnou soutěžící vypadává,“ řekl Kašpárek televizi Nova a dodal, že tentokrát diváci z castingů uvidí jen malou část. Pořad se rovnou vrhne na finálová kola.

Zdroje: Blesk, Extra, televize Nova