Radek Kašpárek jel na doraz, skoro ho to zabilo. Svěřil se, jak špatně na tom byl a co všechno se od té doby změnilo

Radek Kašpárek musel zvolnit tempo, o čemž věděl díky jeho zdravotním problémům každý. Vést restaurace, být otcem rodiny, a ještě být porotcem MasterChefa a natáčet Souboj na talíři bylo příliš. Kašpárek se vyzpovídal o době, která ho skoro zabila.

Jel jsem smrtelným tempem. Z pití jsem měl psychické problémy a výbuchy, půl roku mi pomáhal antabus.

Jeho slov se doslechnete na DVTV, kde se Radek Kašpárek neváhal svěřit s tím, že jel opravdu moc dlouho na doraz. Nebylo divu, že v loňském roce skončil v nemocnici. Bylo to takřka za pět minut dvanáct, když u něj doma zasahovala záchranka a rychle ho převážela se srdečními problémy. Blesk o tom informoval loni v srpnu a dodal, že již v roce 2020 Kašpárek podstoupil náročnou operaci, trvající přes dvě hodiny, která se dotýkala oblasti páteře. Minulý rok to bylo srdce, které bez odpočinku a v neustálém stresu již nedokázalo zdravě fungovat.

I proto letos nevysílají Souboj na talíři s Kašpárkem, ale Punčochář s Forejtem bojují sami. Stále je však porotcem MasterChefa a nezvonil příliš, jelikož mimo Fieldu se věnuje nové restauraci, která si vyžaduje spoustu jeho péče.

V rozhoru pro DVTV se svěřil, že bez jeho ženy by ani nevěděl, jak by se na něj dnes dívaly jeho vlastní děti a zda by tu vůbec byl mezi námi. Opravdu hodně toho na sebe nakládal, přiznal, že částečně vyhořel a měl i srdeční příhodu. Hodně pil a tak se časem začal ptát sám sebe, zda i bez alkoholu bude stále tak kreativní a zábavný. Poznal, že je lepší. Sám říká, že dozrál a jeho jídla mají šmrnc a jsou elegantnější. Otevření podniku nebude jednoduché a bude to bolet, ale naštěstí už je Kašpárek psychicky v pořádku a zvládá to. Na svém Instagramu dokonce zveřejnil i video, na kterém poctivě cvičí a pracuje na svém zdraví. Jen tak dál.

My rozhodně oblíbenému porotci z pořadu MasterChef držíme palce, aby mu vše vycházelo a nepodepisovalo se to na jeho zdraví mentálním i fyzickém. Sám v relaci dokonce přislíbil místo ve své restauraci výherci MasterChefa, což je pro mnohé určitě lákadlo. Jste fanoušci Radka Kašpárka?

Zdroj: DVTV, Blesk, Instagram