Rachel a Monika z Přátel jsou přítelkyněmi až za hrob. Je neuvěřitelná, řekla Jennifer Aniston o oslavenkyni Courteney Cox

Seriál Přátelé nás provází už od roku 1994 a televize ho prakticky za celou dobu až dodnes nepřestaly reprízovat. Dnes už snad nežije nikdo, kdo by tento sitcom z prostředí New Yorku neznal. Ze šesti hlavních aktérů se stali velmi dobří přátelé a vídají se dodnes. A právě včera představitelka Moniky, Courteney Cox, oslavila 59. narozeniny. Popřát jí nezapomněla ani její nejlepší přítelkyně Jennifer Aniston, alias Rachel.

„Ráda bych si našla chvíli popřát své nejdražší Courteney Cox k narozeninám. Pokud jste měli to štěstí ji poznat, víte, jak je neuvěřitelná. Největší srdcařka a nejštědřejší z lidí. Miluji tě, Cox-N-Hammer! Všechno nejlepší k narozeninám,“ napsala Jennifer na svůj Instagram a připojila set několika fotek a videí, které zobrazují jejich společné přátelství od dob Přátel až doteď.

Courteney Cox byla známá už do dávno před natáčením seriálu Přátelé. Svoji kariéru začala už v roce 1986, kdy se objevila v několika dílech seriálu To je vražda, napsala. V roce 1994 před začátkem Přátel se blýskla ve filmu Ace Ventura: Zvířecí detektiv, kde si zahrála po boku fenomenálního Jima Carreyho. Když tedy probíhal casting na Přátelé, byla dá se říct už hvězdou. Původně šla na konkurz na roli Rachel, pak ji ale obsadili do role Moniky.

V roce 1999 si vzala herce Davida Arquetta, který se také objevil v jednom z dílů Přátel. Ztvárnil postavu Malcolma, který sleduje Pheobe, ale myslí si, že jde o její sestru-dvojče. S Davidem má dceru Coco, která 13. června oslavila 19. narozeniny. S manželem se v roce 2013 rozvedla a o rok později se dala dohromady se svým současným přítelem Johnny McDaidem.

Co nás, fanoušky Přátel, ale dost mrzí je, že si zničila svou krásu plastikami obličeje. Lze si toho všimnout už v posledních dílech 10. řady. Později se přiznala, že toho lituje a s úpravami přestala. Za celý svůj herecký život jsme ji mohli vidět v několika filmech, ovšem jejím nejnovějším počinem je horor Vřískot 6. Bylo by dost divné, kdyby si v něm nezahrála, protože její postava Gale byla ve všech těch předchozích.

Přejeme všechno nejlepší a děkujeme za spoustu hodin zábavy!

Zdroje: Instagram