Putin je mrtvý? „Vážný problém s mrtvolou.“

Vladimir Putin je mrtvý? Takové zvěsti kolují světem od 26. října, kdy údajnou smrt ruského prezidenta oznámila tajemný účet na sociální síti General SVR.

Generál SVR neúnavně tvrdí, že Putin je mrtvý. Podle autorů profilu došlo k vážnému problému s tělem ruského diktátora
Zvěsti o Putinově smrti jsou značně přehnané, říká oficiální verze událostí. Zvěsti ale nepřestávají kolovat v různých verzích. 26. října oznámila údajnou smrt ruského prezidenta tajemná sociální síť General SVR, jejíž autoři tvrdí, že jsou bývalí agenti ruských služeb. Fámy byly dokonce popřeny Kremlem. Ale generál SVR o tom ví své. Slavný web tentokrát zveřejnil celou esej o problémech s Putinovým tělem, které zjevně nedávají kremelským elitám v noci spát… “Nikolaj Patrušev a Putinovi lidé se obávají o bezpečnost těla, které je stále v mrazáku v rezidenci ve Valdaji. Tajemník Rady bezpečnosti Ruska Nikolaj Patrušev byl informován, že Putinovo tělo bylo nesprávně uloženo a pro řádné a dlouhodobé uložení zesnulého jsou nutné další podmínky,“ píše generál SVR.

„Putin bude přemístěn z jednoho mrazáku do druhého. Bude to složitý postup.“
Generál SVR říká, že dojde k významným technickým vylepšením. „V nejbližších dnech bude do prezidentovy rezidence dodáno speciální vybavení, ve kterém bude podle odborníků možné Putinovo tělo dlouhodobě uložit. K tomuto účelu je již vyčleněna samostatná místnost, která byla dříve sloužila pro potřeby domácnosti. Putin bude přemístěn z jednoho mrazáku do druhého. Půjde o složitý postup, při kterém se tělo zesnulého pomocí speciálního zařízení rozmrazí, provedou se potřebné manipulace a poté se převeze do speciální místnost, kde bude tělo uloženo.