První vyřazená ze Survivoru je Tereza: Novotný ji nazval štěnětem. Atletka mu úder vrátila

Reality show Survivor už jede na plné obrátky, a už došlo i na vyřazování. Tomu se tentokrát nevyhnula dvaadvacetiletá atletka Tereza, která prohrála v duelu s průvodkyní Lídou (55). Moderátor Ondřej Novotný se nebál vyjádřit svůj názor na vyřazení první účinkující. Podle něj byl odchod Terezy ze Survivoru oprávněný. Dokonce ji nazval štěňátkem.

„Být první vyřazený je v této soutěži dost smutné a bolestné, a není tomu jinak ani tentokrát. Hodnocení bude bohužel přísné,“ napsal Ondřej na svůj Instagram. „Stejně jako u všech, co odcházeli jako první, je i Tereza zcela oprávněně tou, která balila kufry. Když pominu minimální pokus o větší sociální hru před Imunitou, tak speciálně po ni se nechala Jirkou obehrát jako malé štěňátko, a na kmenovce se sama zbytečně přihlásila o duel,“ pokračoval ostře.

To si však copatá Tereza líbit nenechala, a úder mu vrátila prostřednictvím svých instastories. „Štěňátko nesouhlasí a ten tón taky nebyl potřeba,“ napsala.

Tereza měla v Survivoru problém s hráčem Martinem, který měl mít údajně sexistické narážky. Podle jejích slov mu ale dávala najevo, že jeho chování není v pořádku. Pravděpodobně díky menším sympatiím ji pak Martin, který získal imunitu, poslal do duelu s Ludmilou. V něm ale usměvavá Terka prohrála.

„Konec hry. Bylo to skvělý a bohužel i rychlý. Děkuju, že jsem mohla nakouknout do zákulisí téhle legendární hry. Potkat spoustu lidí a zažít věci, které v dnešním světě už nezažíváme,“ vyjádřila se ke svému vyřazení Tereza. „Měla jsem spoustu času přemýšlet a došla k závěru, že něco končí a něco začíná… ale to “něco” si ještě chvilku nechám pro sebe,“ uzavřela tajemně.

Zdroje: Instagram, redakce