První muž Hanky Zagorové Vlastimil Harapes říká, že chování Margity po její smrtí je trapné. Hanku navštěvoval, i když už byla vdaná za Margitu

První muž zesnulé zpěvačky Hany Zagorové, Vlastimil Harapes, se vyjádřil k současnému chování vdovce Štefana Margity a také zavzpomínal na vztah s Hankou.

Tanečník a také herec Vlastimil Harapes byl zprávou o smrti Hany Zagorové loni na konci srpna šokován, a nebyl schopen s nikým komunikovat. I dnes ho ztráta Hany velmi bolí, protože ji měl velmi rád.

Jejich manželství bylo podle jeho slov spokojené a harmonické. Hanka byla pro něj jemnou a něžnou ženou, se kterou byl opravdu šťastný. Když si ho brala, slíbili si, že se nikdy nerozvedou. Osud tomu chtěl ale jinak.

Hana Zagorová se zcela nečekaně zamilovala do operního pěvce Štefana Margity, a hned jeden den po rozvodu s Harapesem si vzala Štefana. Na poslední manželský rozhovor Harapes nevzpomíná rád, nebyl příjemný.

Podle deníku Blesk na Hanku stále vzpomíná a dosud není smířený s jejím nečekaným odchodem. Se zpěvačkou udržoval kontakt, a když někdy Štefan Margita koncertoval, Hanka se mu ozývala a měli spolu pár hezkých večerů.

Pro slovenský magazín Plus 7 dnů Harapes uvedl, že s Margitou nenavázal žádný vztah, ale byl se podívat v jejich novém bytě, kde to měli krásné. Vyjádřil se však k současnému chování vdovce: „To, co vyvádí po její smrti a jak komunikuje s bulvárem, je trapné. Chce být viděn. To, jak se prezentuje, je takový košický mindrák,“ kritizuje Margitu Harapes.

Baletní mistr také zmínil, že nedostal ani pozvánku na vzpomínkový koncert Hanky. Věnuje jí vzpomínku vždy když je na Vyšehradě a zajde na její hrob. Dodnes mu zůstala vzpomínka, a tím je zlatý prsten, který nosila maminka Hanky Zagorové.

Zdroj: Blesk, Plus 7 dnů, Instagram