První miminko je na cestě! Krásná filmová Barbie už neměla důvod čekat!

S radostnou novinou přišla hvězda filmu Barbie, krásná Margot Robbie (34). Na dovolené u jezera Como s manželem Tomem Ackerleyem (34) měla na sobě jen krátký top během jejich procházky v přístavu. Pochlubila se tak bříškem, ve kterém roste jejich první miminko. Sedali se už v roce 2016, poté, co spolu dva roky randili, ale nějakou dobu to tajili. Poznali se při natáčení filmu Suite Française v roce 2013, ona v něm hrála a on byl asistent režie.

Minulý měsíc se Ackerley svěřil pro The Sunday Times jak s Robbie vyvažují svůj osobní a profesionální život. „Trávíme spolu 24 hodin denně. Nemáme s tím problémy, nepřepínáme přepínač na zapnutý, vypnutý. Všechno se zjednotilo,“ tvrdil. Nová kapitola v životě páru nastává více než sedm let poté, co se oddali na soukromém obřadu v Austrálii. Pro Robbie a Ackerleyho bylo vždy cílem založení rodiny. „Podívám-li se do své budoucnosti za 30 let, chci tam vidět velkou vánoční večeři se spoustou dětí,“ řekla Robbie v roce 2018. „Ale momentálně určitě ne. To je na 100 procent jisté,“ dodala. Ten čas už konečně nastal a zdá se, že této rodince všechno vychází na 100 procent.

Jak australská herečka Margot Robbie, tak anglický filmový producent a herec Tom Ackerley jsou velmi ambiciózní mladí lidé, kterým se ve filmovém průmyslu již pár let velmi daří. Už předtím, než se stali manžely, si založili se dvěma přáteli produkční společnost LuckyChap Entertainment a naplno se věnovali natáčení filmů. Kvůli tomu nestíhali jít ani na svatební cestu, ale vyplatilo se jim to. Dobrou volbou byla produkce filmu Já, Tonya – o Američance Tonyi Hardingové, první krasobruslařce, která v soutěži zvládla trojitý axel.

Jejich společnost se zaměřuje na produkci filmů s ženskou hrdinkou. Velký úspěch dosáhli i díky spolupráci na akční komedii Birds of Prey z roku 2020, ve které si Robbie zahrála Harley Quinn, superzlodušku původně vytvořenou pro Batmana. Další trefou byla jejich účast na filmu Barbie, kde Margot ztvárnila také hlavní postavu. Honorář a podíl na zisku jí měl vynést dosud 50 milionů dolarů. Z filmu se stal trhák, který získal osm nominací na Oscara a cenu za nejlepší film, tři Grammy, dva Zlaté glóby a dosud vydělal téměř 1,2 miliardy dolarů z kin po celém světě a pravděpodobně bude i nadále přinášet velké peníze.