První česká transgender modelka Peťa Nitka se vdala za muslima: Respektuje její minulost?

Naše úplně první česká transgender modelka Peťa Nitka (28) se původně narodila jako muž Petr. Avšak před 4 lety si nechala změnit pohlaví pomocí operace. Nyní se vdala, a to za Pákistánce Harise Khana. Jak se na její přeměnu pohlaví manžel dívá? O tom informoval iDnes.

Peti manžel Haris Khan není nikdo neznámý. Na sociální síti Tik Tok má 116 tisíc sledujících a jeho videa olajkovalo už téměř 1,5 milionu lidí.

„Nechtěli jsme to moc zveřejňovat, ale jinak už to asi nepůjde. Je to pravda, vzali jsme se asi před měsícem. Svatba proběhla v Dubaji, kde už asi osm měsíců žiji, s manželem jsme se tu poznali a teď tu žijeme spolu. Je to Pákistánec a je to super,“ řekla modelka pro web Expres.

„Ano, je to muslim. Respektujeme se navzájem. Já mu nevnucuji svou minulost a on mi nenutí islám,“ prozrazuje ze svého soukromí Peťa.

„Otěhotnět zatím nedokážu. A neplánuji si jako Jessica Alves transplantovat dělohu. Takže děti asi ne,“ řekla s tím, že svatba rozhodně nebyla kvůli tomu, že by byla s Harisem těhotná.

Přitom před třemi lety Blesku prozradila, že by si dítě přála a dokonce už měla i vymyšleno, jak by ho dosáhla, aniž by podstoupila transplantaci dělohy: „V budoucnu bych chtěla dítě, já sama ho na svět nemohu přivézt, tak uvažuji o náhradní matce.“

Její cesta od operace

„Narodila jsem se jako Petr, ale od dětství jsem věděla, že jsem holka. Jako kluk jsem se sama sobě nelíbila, doufala jsem, že budu hezká dívka. Nikdy jsem neměla nic s holkou, poprvé jsem se s jednou líbala před rokem a půl, a to jsem byla hodně opilá. Nejsem na vagíny. Mám ráda tu svoji, to je celé,“ řekla jednou v pořadu 7 pádů Honzy Dědka.

Nitka se svěřila veřejnosti s opravdu detaily ohledně její operace, jak informoval iDnes. „Operace byla strašná a trvala asi pět hodin. Hodně to bolí, asi jako porod stokilových šesterčat. Z penisu mi vytvořili vagínu tím, že penis obrátili dovnitř a vyjmuli varlata. Během druhé, takzvané kosmetické operace mi vagínu už jen upravili. Řekla bych, že to není poznat, mám i feedback,“ řekla modelka.

Dokonce se svěřila s tím, že po operaci je nutné do vagíny pravidelně dávat vibrátor, aby nesrostla. „Když člověk začne pravidelně sexuálně žít, asi to už pak není potřeba,“ dodala.

Popsala také zážitky ze svého prvního sexu po operaci: „Bylo to dva měsíce po operaci. Byla jsem předtím velmi nervózní, ale bylo to nakonec moc fajn. Prožívám normálně i orgasmus, jsem se vším velice spokojená.“

Zdroj: iDNES, Expres, Blesk, Tik Tok, Instagram, pořad 7 pádů Honzy Dědka