Prsa spálená od ozařování: Anička Slováčková ukázala spáleniny!

Zpěvačka Anna Julie Slováčková si opět prochází náročnou léčbou. V září se dozvěděla, že rakovina tentokrát zaútočila na plíce. Ještě předtím během léta natočila video, kde ukázala spáleninu na prsou, kterou jí způsobilo ozařování.

Anna Slováčková je ohledně léčby rakoviny ke svým fanouškům poměrně otevřená. Už loni se jim svěřila, že její ozařování spálilo prsa. „Léčba onkologických onemocnění totiž často nemusí způsobovat „pouze“ ztrátu vlasů, změnu hmotnosti, nevolnosti… Ale i to, o čem se tolik nemluví, a to sice, že může mít i své projevy na kůži, které mohou velmi znepříjemnit každodenní život pacientů. Ať už způsobené radioterapií, chemoterapií atd.,“  uvedla na síti Instagram. 

Ještě v létě, předtím, než se dozvěděla, že nemoc tentokrát zasáhla plíce, natočila Anna video. V něm propaguje kosmetiku, která jí zmírnila nehezké pozůstatky léčby na kůži. „Během ozařování jsem se nevyhnula lehčímu popálení a po operaci mám na hrudi jizvu,“ uvedla ve videu. „Navzdory všem jizvám a striím se cítím krásná,” dodala.
Klip však neobsahuje jen její slova, ale také záběry na jizvy, které má na těle.