Prsa Lely Vémolové se staly terčem vtípků. Fanoušci se předbíhají, kdo vymyslí trefnější přirovnání

Karlos „Terminátor“ Vémola se svou manželkou Lelou zažívá poslední dny v Thajsku a na Instagramu zveřejnil fotografii, která má ukazovat jejich pohodu u bazénu. Jenže Lela si vzala tak titěrné plavky, že se ústředním tématem stala její umělá ňadra…

Fanoušci se na Instagramu začali předbíhat, kdo vymyslí trefnější a vtipnější pojmenování pro Lelina umělá prsa. Ta jsou na fotografii totiž tak výrazná, že už to sledující nemohli nechat bez reakce. Po půl hodině od uveřejnění už měla fotografie přes šedesát posměšných komentářů, které nejspíš Vémolovým dlouho nedají spát.

Proč sebou do bazénu tahá bowlingové koule?

Aspoň Karlos ví, že se mu nikdy neutopí.

Už vím hlavní funkci, to je aby se neutopila? Ty bojky na hrudníku…

Tam je víc plastu než v autě Dacia.

Prsa zakoupené ve sportisimu v oddělení basketbal?

A to jsme se při výběru zaměřili pouze na ty vtipné a ne ty vyloženě urážlivé a hanlivé komentáře, které Lelu nejspíš pěkně zabolí. Fanoušci ji poslední dobou hodnotí opravdu kriticky. Už předevčírem, když Lela sdílela své fotografie, se dočkala několika nepříjemných komentářů, ale mela, která se strhla pod aktuální fotografií je opravdu neskutečná.

Mnozí dávají najevo, že Lelina ňadra už jsou opravdu přespříliš. Vémolovi nejspíš nečekali, že své fanoušky vyděsí jednou prakticky jinak pěknou dovolenkovou fotografií, na které prostě běžně pózují v bazénu. Pokud si přečtou komentáře, nejspíš se jim o některých bude i zdát, protože tentokrát na Lele fanoušci nenechali nit suchou. Dávají jí zabrat tak, že by se to mohlo podepsat i na jejím psychickém zdraví, což věříme, že by Lele nikdo nepřál. Prozatím se Karlos ani Lela k vtípkům a urážkám nijak nevyjádřili a kdoví, jestli se k tomu odhodlají, protože by tím zřejmě jen přilili olej do ohně.

Zdroj: Instagram, autorský text