Propadla ze smutku sektářství? Kuchařová začala provozovat ezo rituály. Pomalovala si obličej, zažila večer u ohně za zvuků bubínků a píšťaly

Co se v ní proboha odehrává? Propadla snad modelka ze smutku sektářství? Je to už několik měsíců od doby, kdy modelka Taťána Kuchařová podala žádost o církevní rozvod s Ondřejem Gregorem Brzobohatým. Během této doby se na svět vynořilo několik pikantností, které patří ale do soukromí.

V českém rybníčku se dokola omílala témata jako Kolečko Vignerová Nesvačilová a Brzbohatý a Kuchařová. Poslední zmiňovaný pár se stal také terčem vtípků a opovržením nad bývalou MISSkou. Ta se za sebou rozhodla spálit všechny mosty, a tak podala žádost o církevní rozvod. Během něj ale Ondřeje obvinila ze sexuální odlišnosti a práskla na něj, že se rád obléká do ženských šatů.

Kuchařová se ale po rozvodu rozhodla uchýlit k ezoterice, uvádí Blesk. Ve společnosti další nadšenců do ezoteriky navíc strávila poslední víkend. Ta na akci navíc zvala několika videi. Trošku to však zavání sektářstvím.

„Opět proběhnou saunové rituály, páteční večer bude navíc zasvěcen cestopisné přednášce o Bhútánu, které se ujme skvělá Lilia Khousnoutdinova. Těšit se můžete na jógu, kakaovou ceremonii, skvělé jídlo a pití a hlavně se bude tančit,“ zvala na akci modelka.

Účastníci tohoto ezo víkendu „Healing Festival“ se pak sešli v saunové zahradě u Hradce Králové, kde se rituály pořádaly. Krom toho se zde také hodně tančilo, a to ať už večer u ohně za zvuků bubínků a píšťaly, nebo i přes den, kdy hrál dýdžej. Zdá se, že Kuchařová si víkend užila naplno. A navíc si nechala pomalovat i obličej.

Zdroj: Blesk, Instagram