Prominentní dcerka Cindy Craword ve společnosti s krásnou mámou. Podprsenku mladičká Kaia (22) nechala doma!

    Jaká matka, taková Kaia! Jméno Cindy Crawford (57) je dobře známo i lidem, kteří svět modelingu příliš nesledují. Nálepky prominentního dítěte se úspěšně zbavila také její dcera Kaia (22). Ta totiž patří mezi nejžádanější modelky současnosti. A podívejte se, jaká je sexy!

    Jablko nepadlo daleko od stromu! To při pohledu na Cindy Crawford a její dceru Kaiu napadne asi mnohé. Během uplynulých dní zavítali krásky do společnosti a vypadaly prostě úžasně. Na večírek, který uspořádala společnost prodávající luxusní hodinky, přišly obě oblečené v černých outfitech. Zatímco slavná máma vsadila na decentní model, její dcera si dovolila také špetku provokace.

    Krátká sukně totiž zvýraznila dokonale tvarované nohy mladé modelky. Pod elastický top si Kaia nedala podprsenku a blesky fotoaparátů tak odhalily její prsa. Jelikož je díky své profesi na pózování v odvážných modelech zvyklá, nejde o nic výjimečného.

    Přestože se Kaia ráda pochlubí svým sexepílem, její srdce je zadáno. Kráska tvoří pár s úspěšným hercem Austinem Butlerem, který se dost zviditelnil ztvárněním legendárního Elvise Presleyho. Zda vztah dvojice nakonec skončí svatbou, zatím neznámo. Jisté však je, že její rodiče jí mohou být příkladem. Cindy a Rande Gerber jsou svou od roku 1998 a jejich manželství patří k těm nejkrásnějším v showbyznysu.