Prominentní dcera Charlieho Sheena má nová prsa. Toužila po nich už jako 10letá. Rodiče zuří!

19letá Sami Sheen je dcerou slavného herce Charlieho Sheena a neméně známé Bond Girl – Denise Richards. Teď svým jednáním nejednou způsobuje vrásky v čele. Nadšení prý nejsou ani z toho, že si dala chirurgicky upravit prsa.

Není žádný tajemstvím, že když se bouřlivák a hvězda sitkomu Dva a půl chlapa – Charlie Sheen dozvěděl, že si jeho dcerka vydělává na platformě pro dospělé, téměř dostal infarkt. Naopak, její matka Denise ji v tomto podpořila a sama si dokonce založila účet na OnlyFans. 

Uběhl zhruba rok a slavný taťka svůj názor změnil. 

V těchto dnech šokuje 19letá Sami opět. Podstoupila totiž plastiku a dala si udělat silikony. Její slavná matka ji od tohoto rozhodnutí odmlouvala. Sama totiž má implantáty, čeho trpce lituje a chce si je dát odstranit, neboť jsou podle jejích slov toxické.

Sami však její slova nijak neovlivnila. „Už jako 10letá jsem se neuměla dočkat, až budu mít konečně velká prsa jako moje máma. Všem mým kamarádkám začaly růst a já jsem si pořád kladla otázku, kdy přijde řada na mě,“ uvedla nedávno blondýnka. Ta už jen čeká, aby se její jizvy po operaci zahojily a bude se moci novými vnadami pochlubit.