Producent Pirátů z Karibiku odpověděl, zda se Johnny Depp vrátí do pirátské série. Sám by si ho moc přál

Producent Pirátů z Karibiku Jerry Bruckheimer se nedávno pro Deadline rozpovídal o tom, jak si oblíbil Johnnyho Deppa. Padla i otázka na to, zda se po vyhazovu Depp vrátí do pirátské série. On sám by ho vzal na palubu hned.

Devětasedmdesátiletý uznávaný filmový producent, který s 59letým Deppem spolupracoval na sérii Pirátů z Karibiku, ocenil hercovo herecké umění a další pozoruhodné vlastnosti, které herec má. Když v pořadu Behind the Lens with Pete Hammond hovořil o nestálých sporech hvězdy s exmanželka Amber Heard, řekl o herci toto: „Je prostě tak dobrý v tom, co dělá, a herci se z takových věcí vzpamatovávají.“ Jerry dodal, že Johnny je dobrý a starostlivý člověk. Podle něj je to člověk, na kterého se můžete spolehnout, a je prostě úžasný. Bruckheimera k diskusi o Deppovi přiměla otázka na možnost Johnnyho návratu do filmové série.

Bruckheimer již dříve řekl časopisu The Hollywood Reporter, že by Johnnyho rád získal zpět do svých řad. Na konkrétní otázku, zda by společnost Disney hvězdu pozvala zpět, odpověděl následovně: „To byste se jich musel zeptat. Na tuto otázku nemohu odpovědět. To opravdu nevím.“ Upřímně dodal, že by ho rád ve filmu měl. Je to pro něj přítel, skvělý herec a je nešťastné, že osobní život se vkrádá do všeho, co dělají.

Producent také reagoval na Deppovo dřívější tvrzení, že by série musela zabít jeho postavu kapitána Jacka Sparrowa, pokud by se vrátil do šestého a posledního filmu. „To nejde. Snažili jsme se ho zabít. Nevyšlo to,“ řekl Bruckheimer. Johnny se loni dohodl se svou bývalou manželkou Amber na vyrovnání kvůli žalobě za pomluvu, kterou na ni podal.

Navzdory Jerryho pozitivním vyjádřením o herci zdroje z deníku Daily Mail loni v listopadu uvedly, že Depp se do šestého filmu ze série Pirátů z Karibiku nevrátí, a to poté, co se objevily zvěsti, že jeho jméno bylo spatřeno na seznamu u potenciálního nového projektu.

Zdroj: Deadline, The Hollywood Reporter, Daily Mail