Problémy duše: Anička Slováčková ukázala realitu boje se svou psychikou

Zpěvačka Anička Slováčková už v minulosti přiznala, že má psychické problémy. Musí kvůli nim docházet na terapie a psychiatrii. Nikdo, kdo takové problémy nemá, si neumí představit, jaké to musí být, když ho najednou přepadne takový stav. Anička před pár dny na svém Instagramu ukázala, že to opravdu není sranda.

Anička původně zamýšlela natočit video, ve kterém si hraje se svým pejskem, fenkou Jindrou, při vaření. Jenže po chvíli na ten telefon zapomněla a natočila tak jeden ze svých těžkých momentů. „On tak krásně autenticky zachytil jednu z těch nevhodných chvilek. A mě vlastně když jsem to pak viděla přišlo dobrý, ukázat v záplavu prosluněných fotek z dovolených, že realita léta muže být i jiná,“ napsala Anička.

Hned v úvodu se přiznala, že ke svým fanouškům nebyla tak docela upřímná. Během posledního měsíce chtěla spíš samu sebe přesvědčit, že všechno v pohodě zvládá. Za většinu jejích psychických problému zřejmě mohou časté šarvátky mezi jejími rodiči a nepříjemné bulvární články. Anička se proto rozhodla do takových věcí raději nemíchat a žít si svůj život.

„Nezlobte se na sebe, když den u vody vyměníte za den v posteli. Když máte chřipku, tak si přeci taky půjdete lehnout, dáte nohy nahoru, čaj a paralen… Proč, když bude bolet duše, tak to budeme přehlížet?!“ pokračovala Anna dál ve svém svěřování u videa. Lidem, které trápí podobné problémy, jako ji, doporučuje, aby se soustředili na přítomnost a starosti hodili za hlavu. Na závěr dodala, že její fenka je její osobní záchranářka, která ví, co dělat, když její paničce není zrovna moc do zpěvu.

V komentářích se Aničce dostalo velké podpory ze strany jejích sledujících. Je až mrazivé, kolik lidí se s jejím problémy ztotožňuje.

Zdroje: autorský text, Instagram