Pro zpěvačku Dashu musejí upravovat kostýmy. Kvůli nemoci viditelně zhubla

Zpěvačka a také dlouholetá kolegyně Karla Gotta Dasha by zanedlouho měla účinkovat v muzikálu The Bodyguard. Ztvárnit by měla sestru hlavní hrdinky. Dle všeho bude mít ale její účinkování malý háček. Kostýmy, které si vyzkoušela před Vánocemi, jí nepasují.

Může za to její rapidní úbytek váhy, který mimo jiné vyděsil i její divadelní kolegy. Ti po Vánocích zpěvačku nepoznali a začali spekulovat o tom, co se jí stalo. Samotná Dasha k tomu uvedla jen to, že byla nemocná, dlouhou dobou bojovala s nepříjemnou chřipkou, a proto přišla o svou váhu.

Ani dnes ještě není úplně fit, proto bude muset spolu s kostymérkami řešit nový šatník. „Těšila jsem se, jak se vykrmím přes Vánoce, protože listopad a prosinec je blázinec pro každého muzikanta, a to mi jde váha dolů. Ale hned během svátků jsem lehla s chřipkou, takže veškeré přejídání a gurmánství šlo stranou. V lednu jsem hned naskočila na zkoušky, takže příležitost přibrat jsem neměla,“ svěřila se zpěvačka v rozhovoru pro web Super.cz.

Také dodala, že se ale na menší změnu kostýmu těší a domnívá se, že to bude ještě lepší než předtím. „Snad nikdy jsem nezpívala v civilnějším a pohodlnějším oblečení. Takhle vlastně běžně chodím i v civilu, samozřejmě bez blyštivého sáčka a bez paruky, ale i na tu jsem si v pohodě zvykla. Už ji ani nevnímám,“ dodala s úsměvem zpěvačka pro Aha.

Dasha se nyní poctivě připravuje na své účinkování ve výše jmenovaném muzikálu a doufá, že se divákům bude líbit taková, jaká je. Jak sama uvedla, věří, že se brzy dostane zpět na svou váhu, i přestože se blíží léto a štíhlá postava do plavek je k nezahození.

Zdroje: Super.cz, Aha