Pro někoho neuctivé, pro většinu vtipné: Ewa Farna ukázala, k čemu všemu se hodí cena Zlatý a Absolutní slavík

Minulý pátek se Ewa Farna stala hvězdou večera předávání cen Český slavík. Svoje vítězství oslavila hned v sobotu při koncertě v Ostravě. S sebou vzala i svoje dvě sošky Zlatého a Absolutního slavíka. Pyšně je svým fanouškům ukázala a později na svůj Instagram přidala videa, kde předvedla k čemu jinému se ještě hodí.

„Hodně se lidé ptají, kde ceny pak mám a co s nimi. Tak sdílím galerii fotek a videí “den po”, když jsme s kapelou měli dva koncerty, sošky jely s námi, a tak Havířov i Ostrava si je užily s námi,“ uvedla Ewa a dodala, že ceny se dají použít například jako držáky na pití, kontrolní detektor na letišti, činky na cvičení, stojánek na brýle nebo přesně padly do držáku na mikrofon. Na všechny možnosti se můžete podívat níže v celém příspěvku.

Ewa jím své sledující velmi pobavila. „Já si nemůžu pomoct, ale mně je hrozně vtipné a sympatické, že i Ewa Farna dělá “debility” jak my doma,“ napsala fanynka Karolína. „Směju se strašně. A Gratuluji,“ okomentovala zase Martina. Ostatní komentáře se nesly ve stejném duchu, ale objevil se i jeden pohoršený. Zdá se ale, že se jedná o nějaký podvodný profil, který má za úkol pouze rozsévat zlobu.

„A pak ty řeči všech o úctě a pokoře jsou pryč… Tahle slavice je všechno, jen ne uctivá a pokorná, naopak namachrovaná… Hlasově jste právem na předních příčkách, ale tohle jsou vaše slabá místa, a jestli to někdo nazývá vtipem, tak z prestižní ceny udělat držáky apod., tak to humor teda není…“ zní komentář, který ale zůstal bez povšimnutí kohokoli.

Zdroje: autorský text