Přiznání mámy z filmu Sám doma vás odrovná. Muži po ní chtějí něco nezvyklého

Pro všechny už navždy bude mámou Kevina McCallistra z kultovního filmu Sám doma. Řeč je o herečce Catherine O’Hara (69), která se na našich obrazovkách objevuje každé Vánoce. Jaký má vztah k tomuto počinu? A jakou je ona sama vlastně matkou?

„Jak se to mohlo vůbec stát? Jak by mohla jedna matka zapomenout na své dítě?” I takové otázky běžně dostává herečka Catherine O’Hara, která se do srdcí mnoha navždy vryla díky účinkování v této mimořádně oblíbené komedii.

Umělkyně má na to odpověď, která vás odrovná. „Vím, že je to možné. Moji rodiče… Měli sedm dětí. A když se jednou stěhovali z jednoho domu do druhého, tak v tom stresu jaksi zapomněli na moji sestru,“ uvedla v jednom z rozhovorů slavná herečka. Šlo o Mary Margaret O´Hara, která se stala známou zpěvačkou.

Catherine tuto svoji roli miluje a je vděčná za to, že na filmu Sám doma vyrůstají celé generace. „Jsem ráda, že jsem součástí něčeho, co je pro někoho vánoční rituál,” uvedla k tomu. Herečka také přiznala, že za ní lidé chodívali s bizarním požadavkem. „V průběhu let jsem potkala několik Kevinů, kteří za mnou přišli s tím, abych zakřičela jejich jméno,“ přiznala.

V reálném životě je herečka dvojnásobnou mámou. S manželem – uměleckým architektem Bo Welchem ​​mají spolu dva syny – Luka a Matthewa. Oba se společenským akcím vyhýbají a nejsou aktivní na sociálních sítích. Slavná máma o nich ale v minulosti prozradila, že mají skvělý smysl pro humor a všichni společně se vždy hodně smějí.