Priyanka Chopra promluvila o náhradním mateřství a předčasném porodu. Nevěděla, jestli její dcera přežije

Herečka Priyanka Chopra (40) poprvé promluvila o těžkých začátcích své dcery Malti Marie (1), která se narodila o tři měsíce dříve, píše časopis Vogue.

Priyanka časopisu Vogue řekla, že si sice nepřeje zabíhat do podrobností o důvodech, které ji a manžela Nicka Jonase (30) vedly k výběru náhradní matky, ale že bude hájit své právo na soukromí.

Dojatá matka také využila upřímný rozhovor k tomu, aby se vyjádřila ke kritice, které se jí a jejímu manželovi Nicku Jonasovi dostalo za využití náhradní matky, a zdůraznila, že „to, že nechci zveřejňovat svou zdravotní historii nedává lidem právo vymýšlet si, ať už byly důvody jakékoli“.

Někteří kritici obvinili prvorodičku, že se svého těhotenství vzdala, aby se mohla soustředit na svou kariéru.

„Měla jsem zdravotní komplikace, takže to byl nezbytný krok, a jsem moc vděčná, že jsem byla v situaci, kdy jsem to mohla udělat,“ řekla.

Malti Marie měla těžký začátek, když se narodila celý trimestr před termínem. Když Priyanka vysvětlovala, jak byla na operačním sále, když se její dcera narodila, řekla: „Byla tak malá, menší než moje ruka. Nevěděla jsem, jestli to zvládne“.

Malti je od loňského jara šťastně doma s matkou Priyankou a otcem Nickem. Herečka si vzala roční volno, aby mohla být se svou holčičkou.

Zdroj: vogue.co.uk, dailymail.co.uk