Přišlo to nečekaně! Zpěvačka Adele se bude vdávat. Bere si černocha!

     V září svět obletěla zpráva, že zpěvačka Adele (35) se tajně provdala. Nejprve to byla jen spekulace, která vznikla poté, co hvězda během jednoho ze svých vystoupení označila svého partnera manželem. No nepotvrzeným zprávám je už konec… Hrdá novomanželka veřejně potvrdila druhou svatbu!

    Zpěvačka Adele Adkins a sportovní agent Rich Paul spolu oficiálně začali randit v roce 2021. A v září se veřejností začala šířit zpráva, že se dvojice rozhodla svůj vztah posunout o krok dál. Během jednoho z vystoupení v Las Vegas se totiž hvězda prořekla a označila svého partnera manželem. „Nemůžeš si mě vzít, drahoušku. Jsem heterosexuálka a můj manžel je dnes večer tady,“ odpověděla Adele fanynce, která křičela, aby si ji vzala.

    Od toho momentu se spekulovalo o tom, zda se Adele provdala. No a teď všechny polemiky během stand-up show Alana Carra ukončila. Když se totiž známý anglický komik krátce před koncem natáčení zeptal davu, jestli se někdo nedávno náhodou neoženil, v tom momentě se podle DailyMail měla ozvat právě Adele. Nahlas prý zakřičela: „Já!“. Tím tedy potvrdila všechno, o čem se v uplynulých měsících jen klepetilo.

    Pro Adele jde už o druhé manželství. Poprvé byla vdaná do roku 2018 za Simonea Koneckiho, se kterým má 11letého syna Angela.