Princezna Kate dokáže jako obyčejná žena vyrazit na nákup. Nakupovala pod falešným jménem

Princezna Kate dokáže jako obyčejná žena vyrazit na nákup. Nenechá si tyto běžné lidské činnosti vzít, a to přesto, že má samozřejmě k dispozici zaměstnance, kteří pro ni mohou nakupovat. K jejím nákupům se váže i jedna trochu pikantní historka, kdy za nákup neměla čím zaplatit.

Ztratila kabelku

Kate Middleton (41) se v roce 2011 změnil život sňatkem s princem Williamem. Zatímco před tím byla prostě Kate Middleton, která si mohla dovolit dělat spoustu obyčejných věcí, poté, co se stala manželkou následníka trůnu a vévodkyní z Cambridge, se její postavení změnilo. Řeklo by se, že některé věci už dělat nemusí a nebude – třeba chodit nakupovat jako obyčejní Britové. Kate si ale zrovna tuhle běžnou činnost úplně vzít nedala. Princ pracoval krátce po svatbě s Kate v Anglesey ve Walesu jako pátrací a záchranný pilot letectva. Kate si tehdy pronajala nedalekou farmu, aby byla svému manželovi nablízku. A neváhala v místě vyrazit na nákup. V obchodě se sportovním zbožím chtěla pořídit neoprenový oblek. Když se ale blížila k pokladně, všimla si, že nemá čím zaplatit. Postrádala totiž svoji kabelku. Co teď, aby cesta do obchodu nebyla marná a neudělala si ostudu?

Prodavač ji nepoznal

V nepříjemné situaci si Kate srdnatě poradila. Přistoupila k pokladnám a zeptala se na možnost rezervace neoprenu pro pozdější vyzvednutí. Když ji prodavač požádal o jméno, na jaké má zboží rezervovat, princezna udala falešné. Řekla, že je „paní Cambridge“, čímž narážela na svůj titul vévodkyně z Cambridge. Majitel obchodu byl s tím spokojený, vytáhl pero a požádal o její jméno. Možná se snažila zlehčit svůj osud budoucí královny, odpověděla proto paní Cambridge. Díval se přímo na ni a poznamenal, že je to docela neobvyklé příjmení. Neměl ponětí, kdo před ním stojí. Jen se usmála a řekla, že se vrátí. S nelehkým momentem se vyrovnala se svojí typickou grácií. Možná i vám se někdy přihodilo, že jste před placením v obchodě postrádali kabelku a neměli čím zaplatit. Buď jste ji zapomněli nebo ztratili. Nemáte se za co stydět, stalo se to i Kate.

Zdroje: expres.co.uk, marieclaire