Princ William stojí za vystěhováním Harryho a Meghan z Frogmore Cottage. Údajně chce větší dům

Lady Victoria Hervey, modelka, aristokratka a společnice, prohlásila, že princ Harry a Meghan Markle byli vystěhováni z Frogmore Cottage, protože William je nešťastný a chce větší dům po princi Andrewovi, který se má místo Harryho a Meghan nastěhovat do Frogmore Cottage, píše deník Daily Mirror.

Podle lady Victorie Hervey, dcery šestého markýze z Bristolu, nevlastní sestry sedmého markýze a sestry osmého markýze a lady Isabelly Herveyové, by mohl být princ Harry vyhoštěn z Frogmore Cottage, protože jeho starší bratr, princ William, je nešťastný.

Přítelkyně prince Andrewa se v posledních letech otevřeně vyjadřuje ke královské rodině a nikdy se nevyhýbala sdílení svých názorů na prince Harryho a Meghan Markle. Nyní tato aristokratka a modelka prohlásila, že čtyřicetiletý princ z Walesu je ve svém novém domově Adelaide Cottage nešťastný – a to necelý rok poté, co se do nemovitosti na hradě Windsor nastěhoval. Rodina Walesových opustila svůj londýnský domov v apartmánu 1A v Kensingtonském paláci, aby mohla žít klidnějším životem na windsorském panství, ale 46letá Hervey se domnívá, že není šťastný.

V pořadu GB News Nany Akua se lady Victoria vyjádřila ke spekulacím, že se její přítel princ Andrew stěhuje ze svého domu Royal Lodge do Frogmore Cottage poté, co král Harryho a Meghan vystěhoval, jak jsme psali zde. Řekla: „První věc, kterou je třeba říct o Royal Lodge, je, že má jen asi 10 pokojů a není tam bazén. Všechny noviny psaly, že má 30 pokojů – to je naprostý nesmysl. Myslím, že je tak nějak zcela zřejmé, že to je princ William, který dům chce.“

Tvrdí se, že Andrew se má stěhovat jinam poté, co Royal Lodge vyžadovala rozsáhlé opravy včetně děravé střechy, přestože vévodovi z Yorku bylo sníženo kapesné. Lady Victoria dále uvedla: „Nemá to nic společného s rozpočtem, jde o to, že William chce velký dům – v malém není spokojený. Princ Andrew bydlí v Royal Lodge už dvacet let, byl to dům jeho babičky. Je pro něj velmi sentimentální a má tam psy, tak proč by se měl stěhovat?“

Zdroj: Daily Mirror