Princ Louis oslavil 5. narozeniny. Takhle chlapce zachytila profesionální fotografka

Princ Louis, třetí a nejmladší potomek prince z Walesu Williama a jeho manželky Catherine (za svobodna známé jako Kate Middleton), v neděli oslavil 5. narozeniny. Při té příležitosti byly tradičně pořízeny i jeho nové fotografie – a rozhodně nevypadají jaķo obrázky typické pro snímky dětí aristokratického původu, uvádí magazín Evening Standard.

Členové britské královské rodiny mají sice aktuálně plnou hlavu chystané květnové korunovace nového krále Karla III., ale to samozřejmě neznamená, že by zapomněli na všechno ostatní. Páté narozeniny jsou jenom jedny a princ Louis je konec konců 4. v pořadí linie následnictví britského trůnu – po svém otci Williamovi (40), starším bratru Georgovi (9) a sestře Charlotte (7). Louis Arthur Charles, jak zní princovo plné jméno, přišel na svět 28. dubna 2018 v londýnské nemocnici St. Mary’s.

Princova matka, princezna Catherine (před úmrtím královny Alžběty II. používala titul vévodkyně z Cambridge) je nadšenou amatérskou fotografkou a svoje děti také často sama fotí. Tentokrát ale, jak podotýká magazín People, dala přednost službám profesionální fotografky. Možná i proto, se mohla na jedné z fotografií sama objevit, jak transportuje malého prince na zahradním kolečku. Nevšední!

Zdroje: Evening Standard, People