Princ Harry terčem dalšího posměchu: Na místě, kde přišel o panictví, chtějí postavit pamětní desku

Majitelé polí poblíž Nortonu v anglickém hrabství Wiltshire s potěšením zjistili, že princ Harry přišel o panictví na jejich pozemku, když mu bylo sedmnáct let. Mladší syn krále Karla III. o tom napsal ve svých knižních pamětech.

Přihlásila se navíc žena, která s ním v té době měla sex na poli. Sasha Walpole, o dva roky starší bagristka, přiznala, že sex s princem nebyl nic neobvyklého. Majitelé polí přesto zvažují, že na místě, kde princ přišel o své panictví, postaví pamětní desku, píše web The Mirror.

Podle jejich slov by to byl krásný moment, jak uctít památku toho okamžiku, kdy Harry přišel o panictví. Po vesnici se navíc začaly šířit spekulace o tom, že tito samí lidé chtějí ve městě otevřít obchod se suvenýry s motivem toho, co Harry a Saša dělali na svém poli.

Dean Ellwood a jeho partnerka Anna Pitt-Stanley vlastní pole za hostincem The Vine Tree Inn, kde Harry poprvé zažil svůj první sex se ženou. Tohle byl Sasha Walpole. ,,Myslím, že bychom mohli do pole umístit modrou pamětní desku,“ prozradila dvojice ve svém rozhovoru pro The Sun.

Malý zájem o desku přičítá tomu, že Harry není ve Velké Británii v současné době příliš populární.
,,Všichni v obci o tom mluví, ale nemyslím si, že bychom zřídili obchod se suvenýry a prodávali pamětní předměty, ale v budoucnu možná ano,“ dodal Pitt-Stanley.

Zdroje: The Sun, The Mirror