Princ Harry nemá žádné výčitky svědomí za to, co napsal ve své knize, říká zdroj

Před týdnem se princ Harry a jeho manželka Meghan Markle zúčastnili akce obnovy slibu Ellen DeGeneres a Portia de Rossi. Podle několika svědků byl princ viděn ve velmi dobré náladě. Zdá se, že život ve Spojených státech se mu líbí stále více, uvedl web Page Six

Redakce webu Page Six, která byla na akci přítomna, si promluvila s jedním ze zdrojů, který je blízký princi. Prozradil, že Harry je velmi hrdý na úspěch své knihy Náhradník, ve které vypráví epizody, o kterých se neměl nikdo tušení, a o tom, co to znamená být součástí britské královské rodiny.

Jen během prvního týdne se prodalo více než 3,2 milionu kopií. V důsledku toho byl prý vévoda ze Sussexu velmi spokojený s úspěchem knihy a reakcí, kterou vyvolala. „Řekl, že nelituje žádného z odhalení, a ulevilo se mu, že se o jeho příběhu dozvěděl svět. Řekl, že došlo k neuvěřitelné reakci,“ dodal zdroj. Harry biografie je podle Guinessovy knihy rekordů nejrychleji prodávanou knihou faktu vůbec.

Harry a Meghan vypadali, že jsou ve velmi dobré náladě, nicméně na otázku, zda se plánují zúčastnit korunovace Harryho otce Karla III., se odpovědi zdvořile vyhýbali.

Korunovační ceremoniál se bude konat 6. května a nejnovější zprávy vycházející z Buckinghamského paláce naznačují, že je rodina bude očekávat, dodává web Mirror. Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se však ještě musí rozhodnout, zda se zúčastní či nikoli.

Zdroje: Page Six, Mirror