Princ Harry chtěl políbit Meghan. Ta polibek neopětovala. Lidé situaci komentují

Meghan a Harry se připojili k basketbalovým hvězdám NBA a společně si užili zápas. Když se však na ně zaměřila kamera a vyzvala je k polibku, jeho žena to odmítla. Tento okamžik sledovalo na velké obrazovce 20 000 fanoušků, včetně hvězd jako Kim Kardashian nebo Adam Sandler.


Vévoda a vévodkyně ze Sussexu se spolu ve společnosti objevili poprvé po měsíci. Královský pár byl po celý večer, který byl rovněž zachycen na kameru, samý úsměv. Tisíce lidí jim začaly tleskat a povzbuzovat je k polibku.

Harry se ke své ženě naklonil, pravděpodobně s úmyslem toto přání splnit, ale Meghan se jen zasmála a zastavila ho, na což Harry reagoval komickou grimasou.

Video začalo komentovat velké množství fanoušků, kterým nebyla situace lhostejná: „Prostě trapas,“ uvedl jeden s fanoušků na sociální síti. „Proboha proč ho dostala do takové situace,“ přidávaly se další názory. „Jak se teď musí cítit, když ví, že se teď o tom dozví celý svět.“ valily se další komentáře.

Inu princ Harry to nemá jednoduché, když je sledován každý jeho pohyb a sebemenší gesto. Ale kdyby si to bral, tak jako my ostatní, tak se asi nikde neukáže.

Zdroj: Twitter, NBA