Princ Harry bude své terapeutické sezení vysílat online. Za vstupenku chce témeř 1000 korun

Toužíme po větším soukromí a normálním životě pro naše děti. Tak zněl jeden z hlavních důvodů, které princ Harry a jeho manželka Meghan Markle uváděli, když opouštěli královskou rodinu. Tohoto motta se však během krátké doby přestali držet a začali své osoby čím dál tím více zviditelňovat.

Ta největší tečka a snad i pád na samotné dno, na které mohl princ Harry klesnout, přijde teprve nyní.

Tento víkend se Harry rozhodl živě přenášet svoje vlastní sezení s lékařem, odborníkem, s nímž řeší doposud prožité trauma. Rozhodl se za své živé vysílání vybírat peníze. 

Sezení u terapeuta se prý rozhodl živě přenášet proto, aby pomohl lidem s pochroumanou psychikou ze všech společenských kruhů. „Doufám, že proměním svou vlastní bolest v nějaký smysl, takže pokud sdílení mé zkušenosti přinese pozitivní změnu v něčím životě, nenapadá mě nic přínosnějšího než tohle,“ řekl Harry v jednom ze svých rozhovorů, jehož slova cituje web OUTKICK.

Na tom by možná nebylo nic divného, naopak by si člověk pomyslel, jak je to z princovy strany šlechetné, jenže to ještě nikdo netuší, že to má malý háček. Princ Harry vám pomůže jen v případě, když mu za to zaplatíte. Vstupenky pro online vysílání jeho terapeutického sezení vyjdou na 33 dolarů, což je v přepočtu asi 725 korun, uvádí portál NY post.

Kromě toho, že budete mít přístup k celému živému vysílání jeho osobní zpovědi, mu během večera každý zájemce bude moci položit jednu otázku, kterou si vstupem předplatí.

Podle odpůrců Harryho a Meghan tímto klesl na samotné dno a neví, jak se na obyčejných lidech obohatit.

Zdroje: NY post, OUTKICK