Princ Harry a Meghan se chtějí smířit s rodinou. Drsná reakce příbuzných v čele s Williamem!

V královské rodině nejsou vítáni. V poslední době se spekulovalo o tom, že by se princ Harry (39) a jeho manželka Meghan (42) mohli o Vánocích přidat ke Karlu III. a zbytku rodiny. Oba o to měli mít zájem, avšak vypadá to tak, že na něco podobného mohou zapomenout.

Zdroje z okolí kontroverzní dvojice již delší dobu naznačovaly, že Harry a Meghan mají zájem o to, aby příští Vánoce strávili ve společnosti královské rodiny. Posun v jejich vztazích měl nastat i během narozenin Karla III. a případnou pozvánku by údajně s radostí přijali.

S touto myšlenkou se však prý neztotožnilo více členů rodiny, v čele s Harryho bratrem Williamem. Po tom všem, co se mezi nimi stalo, je podle nich nepochopitelné, že si mysleli, že pozvánku vůbec dostanou.

„Vypadá to tak, že skutečně začínají mít snahu o usmíření. Je však naprosto bizarní, že si mysleli, že jen tak nakráčejí zpátky a nechají minulost minulostí. Je zde však otázka, proč to dělají právě teď. Může to být i tím, že si konečně uvědomili, že stěžovat si na život člena královské rodiny nebyla úplně nejlepší strategie,“ dodal zdroj pro Daily Mail.