Princ Harry a Meghan Markle zesměšněni v seriálu South Park: Vévodkyně se zhroutila

Epizoda animovaného seriálu určeného pro dospělé v minulých dnech odvysílala svou novou sérii. Inspirací tvůrcům byly memoáry prince Harryho a počínání manželského páru při těchto vyhrocených situacích. To se ovšem páru ani trochu nelíbilo a Meghan se údajně zhroutila.

Epizoda byla pojmenována Celosvětová prohlídka soukromí a i přesto, že zde nejsou zmíněna jména Meghan Markle a prince Harryho, je zcela jasné, že právě oni jsou hlavními „hrdiny“ animovaného, kontroverzního seriálu South Park. Jedna postavička se totiž velmi podobá právě vévodovi ze Sussexu a to především svými zrzavými vlasy. Druhá z postav má na sobě oblečení, které „čirou náhodou“ v minulosti nosila jeho manželka Meghan Markle.

Nekorektní humor

Trey Parker a Matt Stone jsou scenáristy tohoto nekonečného, veřejností oblíbeného seriálu, jenž se vyznačuje svým nekorektním humorem. Meghan Markle a princ Harry nejsou jediní, kdo se stal jejich „oběťmi“. V minulosti jsme mohli vidět epizodu, kde byl zesměšňován Donald Trump nebo třeba také Mel Gibson.

Vévodkyně se zhroutila

Podle informací webu independent.co.uk byla Meghan po odvysílání nové epizody naprosto zhroucená a odmítla tento ponižující počin dvou režisérů dokoukat do konce. I diváci měli k této podívané jisté výhrady. Domnívali se, že se scenáristé opravdu tvrdě do jednačtyřicetileté Meghan Markle obuli a celá série působila jako „brutální útok“ na úspěšnou herečku i jejího manžela.

Zřekli se zodpovědnosti

Trey Parker a Matt Stone manželský pár opravdu nešetřili. Postava zrzavého prince zde například propaguje svou knihu s názvem Waaaagh, což byla zřejmě narážka na Harryho nedávno vydané memoáry „Spare“ (náhradník), které způsobily na veřejnosti nevídaný poprask. South Park začíná prohlášením, kde se scenáristé zřekli jakékoliv odpovědnosti. „Všechny postavy a události v tomto pořadu – dokonce i ty, které jsou založeny na skutečných lidech, jsou zcela smyšlené. Všechny hlasy celebrit jsou napodobeny,“ cituje již zmíněný web.

Podívejte se sami na toto video v angličtině.

Zdroj: Independent.co.uk, Redakce