Princ Harry a Meghan Markle na večírku v Las Vegas. Neuvěříte na koho narazili

Princ Harry a Meghan Markle se na veřejnosti objevují stále častěji. Sobotní večer strávili bez dětí, zato s Katy Perry. Svou kamarádku podpořili během jejího koncertu v Las Vegas. Sussexové nebyli hvězdami show.

Princ Harry a Meghan Markle si užili víkend bez dětí. V sobotu večer se Sussexové zúčastnili koncertu Katy Perry vv Las Vegas. Jejich přítomnost byla zaznamenána. Objevilo několik videoklipů, které ukazují, jak Harry a Meghan chodí mezi publikem. Oba měli na sobě černé oblečení, Harry košili a kalhoty, Meghan flitrovaný top a sako.

Fotografie, které se objevily na sociálních sítích, dokazují, že se Harry a Meghan na sobotní párty skvěle bavili.

Harry a Meghan svou kamarádku podpořili
Sussexové jsou nejen přátelé s Katy Perry a jejím snoubencem Orlando Bloomem, ale také bydlí poblíž.

„Právě před dvěma dny mi Orlando Bloom poslal zprávu, protože bydlí hned vedle a jsme v kontaktu. Šlo o bezpečnost v oblasti,“ prozradil Harry.

V květnu 2023 vystoupila Katy Perry v Londýně. Zpívala na korunovačním koncertu krále Karla III .

Nebyli to Sussexové, kdo byl hvězdou večera
Během sobotního vystoupení Katy Perry v Las Vegas si v hledišti všimli nejen prince Harryho a Meghan Markle. Snoubence tleskal Orlando Bloom, který se objevil se svou tříletou dcerou Daisy.

Ve VIP sekci upoutala pozornost Celine Dion. Doprovázela ji její 13letá dvojčata, Eddy a Nelson. Zpěvačka trpí vzácným neurologickým onemocněním – tzv syndrom generalizované ztuhlosti, sestávající z generalizované tělesné ztuhlosti, která postupuje měsíce a roky a v průběhu času se stabilizuje. Na veřejnosti se dlouho neobjevovala, nedávno byla spatřena na hokejovém utkání. V sobotu se Celine Dion objevila na koncertě Katy Perry a vzbudila větší zájem než Harry a Meghan.