Princ George je nápadně podobný princezně Dianě. Video, na němž mají stejný výraz, se stalo populární

Děti prince Williama a Kate Middleton se rok co rok více objevují na veřejnosti a přebírají své povinnosti jakožto děti budoucího královského páru. Nejstarší z nich, princ George, s nimi sdílí nejen fyzickou podobnost, ale i některé vlastnosti. Někteří si dokonce myslí, že hodně zdědil po své babičce, princezně Dianě.

Fanoušci královské rodiny si povšimli videa na platformě TikTok, které ukazuje nápadné fyzické podobnosti mezi princem Georgem a jeho zesnulou babičkou, princeznou Dianou. Video se během chvilky stalo populární a mnozí se na něj nemohou vynadívat.

Video bylo zveřejněno fanouškem Lady Di a poukázalo na „stejné emoce“, které oba příbuzní vyjadřují svou mimikou. V klipu je vidět jak Diana, tak i princ George hledí do dálky s nápadně podobným výrazem ve tváři. Mezi oběma navíc byly nalezeny i podobné záliby, jak jsme psali zde.

@1ladyydianawales Same emotion 😕 #princessdiana #princegoerge #fyp #viral ♬ original sound – Lady Diana

Syn prince Williama a Kate za poslední rok vystoupil mnohokrát na veřejnosti. Přestože je mladému princi pouhých devět let, již přebírá královské povinnosti a zdá se, že se jich umí zhostit s grácií. Uvidíme teprve, co všechno po své babičce zdědil.

Zdroj: TikTok